1. Zwrot i wymiana towaru możliwe są w terminie 14 dni od daty otrzymania produktu. Towar nie może nosić oznak użytkowania. Nienaruszona musi pozostać  plomba znajdująca się na łańcuszku lub sznurku, dostarczony musi zostać tez paragon lub faktura.

2. Klient odstępujący od Umowy Sprzedaży, zgodnie z pkt. 1 niniejszego rozdziału, ponosi jedynie koszty odesłania Produktu do Sprzedawcy.

3. Termin czternastodniowym, w którym Konsument może odstąpić od umowy, liczy się od dnia w którym Konsument objął Produkt w posiadanie.

4. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Klientowi w wypadku Umowy Sprzedaży w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji Konsumenta (Klienta) lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

5. Prawo odstąpienia od Umowy Sprzedaży przysługuje zarówno Sprzedawcy, jak i Klientowi, w przypadku niewykonania przez drugą stronę umowy swojego zobowiązania w terminie ściśle określonym.

6. Zwracane Towary należy odesłać na następujący adres: Krystina Vilchynska, ul. Noakowskiego 10/8, 00-666 Warszawa.

7. Środki pieniężne za zwrócony towar zostaną zwrócone w ciągu 14 dni za pośrednictwem platformy z której dokonano płatności lub przelewem bankowym na konto wskazane w formularzu zwrotu.

8. Zwrotom oraz wymianie nie podlegają indywidualnie dopasowywane produkty, do których zaliczają się: produkty z grawerem, pierścionki wykonane w innych niż dostępne na stronie rozmiarach, niestandardowe wzory i długości łańcuszków oraz naszyjników.